O TESAN

headimage_3Jsme profesionálové speciálních stavebních technologií. Provádíme stavby s certifikací podle ČSN EN ISO 9001:2009 a podrobujeme se pravidelným auditům. 

Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky, kteří jsou zaškoleni pro provádění specializovaných stavebních prací. Působíme v oboru dvacet let a dokážeme si poradit s každým stavebním projektem, který vyžaduje speciální technologie.


PROVÁDÍME SPECIÁLNÍ STAVEBNÍ TECHNOLOGIE PRO PŘEDNÍ STAVEBNÍ SPOLEČNOSTI ➤


metrostav          skanska       strabag          subterra          YIT          hochtief


Eurovia             pragis              vces          ohl-zs    pastell_logo       logo_lhoist_vapenka certovy schody


Spolupracujeme s předními renomovanými výrobci stavebních hmot, např. s firmami Sika, BASF, MC-Bauchemie a dalšími. Strojní, nářaďové a zkušební vybavení firmy odpovídá speciálnímu charakteru námi prováděných prací a pochází od renomovaných výrobců, např. Hilti, Bosch a Voltcraft.


Basf               Sika-logo              2000px-Hilti_logo.svg                  MC bauchemie               voltcraft              1280px-Bosch-brand.svg


Při provádění některých speciálních technologií společnost spolupracuje s ČVUT Praha, fakultou stavební a s Kloknerovým ústavem. Našimi odběrateli jsou stavební firmy, soukromníci i institucionální investoři v ČR. Díky naší odbornosti, spolehlivosti a cenové politice získáváme vedle již stálých další nové zákazníky (viz reference), kteří oceňují náš individuální přistup a zejména znalost dané problematiky.

cvut_logo


Důležitým faktorem naší firemní politiky, je dodržování bezpečnostních předpisů a ochrana životního prostředí. Sledujeme nové trendy, zdokonalujeme technologické postupy a při přípravě zakázek postupujeme individuálně s ohledem na každého zákazníka tak, abychom vhodnou volbou technologií nalezli vždy optimální systém, tj. při snižování nákladů zachování vysoké kvality provedených aplikací.

V oblasti provádění speciálních stavebních prací je naším cílem snaha poskytnout tuzemským investorům kvalitu, záruky i způsob jednání srovnatelný s rozvinutými zahraničními trhy.

TESAN_specialni stavebni technologie_logo